Games World

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The world of The Games!

Ultimele subiecte

» Silent Hill: Homecoming e gata pentru Australia
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Vin Ian 09, 2009 3:19 pm Scris de Truswer

» Top 10 US games
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Joi Ian 08, 2009 12:15 pm Scris de GameTime

» Warn! - infractiuni
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Mier Ian 07, 2009 6:49 am Scris de GameTime

» StarCraft 2
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Mier Ian 07, 2009 1:42 am Scris de Truswer

» Campionatul Roman de Counter-Strike
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Mar Ian 06, 2009 12:13 pm Scris de Truswer

» Emisarul Iadului [Hellbound]
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Mar Ian 06, 2009 12:03 pm Scris de MetalHead

» Jazz Rabbit
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Mar Ian 06, 2009 11:59 am Scris de MetalHead

» Ce torrent folosesti ?
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Mar Ian 06, 2009 11:47 am Scris de MetalHead

» Reclamatii aduse la admini/moderatori
Campionatul Roman de Counter-Strike Icon_minitime1Lun Ian 05, 2009 12:56 pm Scris de GameTime

Navigare


3 participanți

    Campionatul Roman de Counter-Strike

    Truswer
    Truswer
    Admin
    Admin


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 04/01/2009

    Campionatul Roman de Counter-Strike Empty Campionatul Roman de Counter-Strike

    Mesaj  Truswer Lun Ian 05, 2009 1:41 am

    Campionatul Roman de Counter-Strike Tb2_acl_logo_copy1
    Liga profesionistă de gaming "Arena Cyber League" îşi anunţă deschiderea sezonului 5 de înscrieri la Campionatul Român de Counter - Strike, perioada care va dura 6 săptămâni.
    Cu această ocazie invităm gamer-ii din toată ţara să participe la o competiţie a ambiţiilor unde valoarea şi antrenamentul îşi spun cuvântul. De asemenea Finala de sfârşit de sezon se va desfăşura ca şi până acum în sistem LAN - PARTY, oferind astfel gamer-ilor ocazia de a se întâlni într-o adevarată gală a "sportului electronic". Evenimentul va fi mediatizat de Televiziunea Naţionala ( TVR 1 - Zona IT ). Meciurile vor fi transmise LIVE prin streaming oferit de PBXTELECOM. Mai multe detalii legate de această competiţie şi premiile pentru sezonul 5 puteţi găsi pe site-ul nostru oficial - www.acleague.ro

    Sponsori oficiali: Intel, Steelseries, Gameszone si Gearup.

    Parteneri media: LEVEL & TVR
    GameTime
    GameTime
    Admin
    Admin


    Mesaje : 10
    Data de înscriere : 04/01/2009

    Campionatul Roman de Counter-Strike Empty Re: Campionatul Roman de Counter-Strike

    Mesaj  GameTime Lun Ian 05, 2009 12:59 pm

    noroc ca am PBX TV... Campionatul Roman de Counter-Strike 86310
    MetalHead
    MetalHead
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 6
    Data de înscriere : 04/01/2009
    Varsta : 30

    Campionatul Roman de Counter-Strike Empty Re: Campionatul Roman de Counter-Strike

    Mesaj  MetalHead Mar Ian 06, 2009 11:52 am

    GameTime a scris:noroc ca am PBX TV... Campionatul Roman de Counter-Strike 86310



    Da, GameTime, si cine ti-a recomandat PBX TV ? Razz Eu, desigur. Smile
    MetalHead
    MetalHead
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 6
    Data de înscriere : 04/01/2009
    Varsta : 30

    Campionatul Roman de Counter-Strike Empty Re: Campionatul Roman de Counter-Strike

    Mesaj  MetalHead Mar Ian 06, 2009 11:54 am

    Cool post, Truswer! Wow, nici nu stiam ca exista un campionat de Counter-Strike in Romania Shocked Trebuie sa ai mult talent la Counter ca sa ajungi acolo Smile
    Truswer
    Truswer
    Admin
    Admin


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 04/01/2009

    Campionatul Roman de Counter-Strike Empty Re: Campionatul Roman de Counter-Strike

    Mesaj  Truswer Mar Ian 06, 2009 12:13 pm

    MetalHead a scris:Cool post, Truswer! Wow, nici nu stiam ca exista un campionat de Counter-Strike in Romania Shocked Trebuie sa ai mult talent la Counter ca sa ajungi acolo Smile

    Nu chiar , e pentru toate categoriile . Doar sa ai peste 14 ani .

    Continut sponsorizat


    Campionatul Roman de Counter-Strike Empty Re: Campionatul Roman de Counter-Strike

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 08, 2024 10:28 am